Як виграти мільйон у лотерею: все про Супер Лото

Главная страница » Як виграти мільйон у лотерею: все про Супер Лото

Супер Лото вже 20 років дарує радість українцям. Найпопулярніша серед любителів лотереї через простоту правил та великий джекпот.

Ми грали в супер лото в казино:

Бонус до 15 000 ₴ + 300 фріспінів
5.0
Українська Ліцензія: КРАІЛ від 31.05.2021 № 314

Правила

Треба вгадати до 6 чисел із 52 номерів. Жодних бонусних кульок та множників, які ріжуть шанси на виграш. Приз передбачений навіть за 2 вгадані номери (у такому разі гравець отримає 20 грн.). За 6 номерів гравець отримує джекпот, який зростає після кожного розіграшу. У лотереї Супер Лото передбачена можливість вибрати системну гру, коли гравець може зіграти не так на 6 чисел, а на 7-12. При цьому суттєво зростає вартість квитка: наприклад, за 7 номерів доведеться заплатити 105 грн. Також можна вибрати до 6 послідовних розіграшів на певну комбінацію.

Виграємо мільйон

Вартість звичайного квитка – 15 гривень. Розіграші проходять щосереди та суботи.

Що можна виграти у Супер Лото

У середньому ймовірність виграшу мінімального призу в 20 грн становить 1:8. Джекпот, згідно з розрахунками, може зірвати один із 20358520 гравців. Тобто отримати головний приз – це швидше випадкова річ, ніж математичний розрахунок. Але джекпот Супер Лото зривають відносно часто. 2013 року головний приз отримували аж 11 разів; тому він не встигав збільшуватися та його розмір становив 1000000 гривень. Після 2015 майже 6 років нікому не вдавалося зірвати джекпот. Він виріс до рекордних 33 мільйонів, коли у березні 2021 року цю суму не виграв житель Донбасу.

Кожен тираж 9-10 тисяч гравців отримують призи у Супер Лото. Переважна більшість із них – за вгадані «двійки». До тисячі – за “трійки”, кілька десятків – за “четвірки”. Іноді кілька разів на місяць вгадують 5 з 6 номерів. Розмір виграшу в такому разі залежить від кількості призерів: якщо один – він одержує 80-90 тисяч гривень; якщо двоє – 40-45 тисяч.

Кількість вгаданих номерівСума виграшу
5 х 6̴ 90 000 грн
4 х 6̴ 1 500 грн
3 х 6̴ 50 грн
2 х 620 грн

Як збільшити шанси на виграш

Якщо гравець серйозно налаштований виграти великий приз, то йому допоможуть два інструменти, зазначені на лотерейному квитку. Це «Системна гра» та «Кількість послідовних розіграшів».

Як згадувалося вище, системна гра дозволяє збільшити шанси на виграш, зігравши не у 6, а на 7-12 номерів. Це називається повною системою. Єдиний її недолік – збільшення витрат за конкретну гру. І якщо не пощастить, то збитки можуть обчислюватись у тисячах гривень. Але, відповідно, шанси виграти великий приз теж суттєво зростають. До того ж, якщо «системний» квиток виявився виграшним, варіантів призу буде більше, ніж у звичайному квитку.

До цього списку слід додати неповну систему , коли грають на 10-20 чисел. Цей набір номерів за формулами розписують в обмежену кількість комбінацій так, щоб, напевно, вгадати 4-5 номерів під час розіграшу. Цей метод менш витратний, як повна система, проте також істотно підвищує шанси на выигрыш. Головне – правильно визначити масив 10-20 чисел.

Також лотерейний квиток надає можливість зіграти на кілька комбінацій (6 ігрових карток на квитку) та на 6 послідовних розіграшів . Чим більше комбінацій грає в одному розіграші, тим вищі шанси на виграш.

Що ще можна зробити для виграшу у лотерею? Деякі гравці вдаються до астрології, прикмет, пошуку своїх щасливих чисел серед дат народження. До речі, останній метод найчастіше спрацьовує. Один власник джекпоту позначив цифри за датами народження близьких, а в останньому номері відзначив рік народження Володимира Висоцького. І в такий спосіб він вгадав усю комбінацію.

Отже, кожен має свій шлях до виграшу в лотерею. Головне – випробовувати різні варіанти, проводити роботу над помилками і, звичайно, не забувати купувати квитки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *