Про нас

"Артхаус Трафік" – це система обмеженого прокату в Україні фільмів високої мистецької вартости. Схема "Трафіка" проста: фільм стартує в Києві. В обмеженій кількості (від двох до чотирьох сеансів) демонструється в одному кінотеатрі, після чого переїжджає в наступний – потім триває його показ в інших містах. Від самого початку проект існував саме в такому форматі й охоплював лише три міста – Київ, Харків та Одесу.

Невдовзі приєдналися Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя та багато інших адрес. Тепер "Трафік" налічує у своєму активі близько 30 міст України, а це майже 50 кінотеатрів.

За  минулі роки демонстрація арт-хаусних фільмів на великому екрані стала звичним явищем національного кінопрокату. Ініціативу компанії "Артхаус Трафік" підхопили інші українські дистриб'ютори: стали з'являтись окремі програми арт-кіна в репертуарах кінотеатрів, цілі "арт-хаусні зали" й навіть "арт-хаусні кінотеатри". Не кажучи вже про моду на різноманітні "фестивалі" й "тижні кіна". Давно вже зробившися звичною для Європи, Америки й Росії, Україну теж нарешті охопила мода на арт-хаус у форматі 35 міліметрів.

Як  дистриб'ютор "Артхаус Трафік" є  постійним учасником основних світових фестивалів класу "А" – Берлінського, Канського, Московського, Карловарського, а також найбільших європейських кіноринків.

Починаючи з 2003 року "Артхаус Трафік" розпочав діяльність з фестивального просування стрічок українських режисерів за кордоном, зокрема, художнього фільму А. Шапіро "Путівник" (позаконкурсна програма "Берлінале") і анімаційного фільму С. Коваля "Трамвай №9" (конкурсна програма "Берлінале", "Срібний ведмідь"). 

"Артхаус Трафік»" виступає як упорядник та координатор проведення  спеціальних кінопрограм та показів в рамках міжнародних кінофорумів, що проводяться в Україні та панорам українського кіно за кордоном. Зокрема, на рахунку компанії проведення показів "Артхаус Трафік представляє" у рамках Ялтинського міжнародного фестивалю продюсерського кіно, Міжнародного фестивалю "Молодість", "Днів Києва у Варшаві" та інші.  

Компанія "Артхаус Трафік" працювала з львівськими залами, проте це було нерегулярно і постало питання об'єднати зусилля в галузі авторського кіно.

Проект "Артхаус Львів" є спільним проектом ГО Творча майстерня "Штука" (Львів) та компанією "Артхаус Трафік" (www.arthousetraffic.com), яка почала свою роботу в Україні у грудні 2003 року.

Концепція проекту – показувати свіже, маловідоме, екзотичне кіно. Безумовно, "Артхаус Львів" не в змозі охопити весь пласт кіно-арт-хаусу – від музейної класики до ретроспектив режисерів-важковаговиків.

"Артхаус Львів" існуватиме передусім для нового кіна. Для нас найголовніше – це знайомити львівського глядача з невідомим кіносвітом. Це стосується однаковою мірою як прокату арт-кіна на широкому екрані, так і знайомства глядачів із різними марґінальними явищами кіномистецтва, на зразок трешу – в будь-якому досяжному вигляді.

Ми пропонуємо львів'янам та гостям міста якісне авторське кіно, фестивальні покази чи особливі прем'єри у розмаїтих залах Львова. Також ми запрошуємо до міста відомих і менш відомих режисерів, робитемимо майстер класи та творитемо кіно з тими, кому це цікаво. 

Домашня
Анонси Партнери Контакти
Про нас

Кінопокази

Фантастика у короткому метрі з Швейцарії

8 та 12 лютого 2010 року

14 фільмів з міжнародного фестивалю фантастичних короткометражних фільмів (NIFFF). Тривалість 2 години.

"Кіно для дорослих"

з 17 лютого 2010 року.

Ексклюзивна програма із 3 кращих британських фільмів любовного настрою по Святому Валентину.

"Вечори французького кіно"

з 18 лютого 2010 року.

В рамках п'ятого фестивалю будуть показані найкращі французькі фільми нового сезону

"Місто закоханих"

з 11 лютого 2010 року.

Ексклюзивна програма із 7 кращих французьких короткометражок до Дня Святого Валентина.

Анонси

Кіно на Святі шоколаду

6-8 березня 2010 року

Перегляд романтичних та "шоколадно-чуттєвих" фільмів в рамках Свята Шоколаду

Уікенд в Канах

У березні 2010 року

Всім шанувальникам артхаусного кіно піднесено чудовий подарунок - кінопокази фестивалю "Уікенд в Каннах".